Ünlü Sunucu Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi!

Metin Uca trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Ünlü sunucu Metin Uca trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Uca son durumuyla ilgili açıklama yaparak,"Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim." dedi.

Ünlü sunucu ve gazeteci Metin Uca Bursa'da gerçekleşecek olan bir etkinliğe giderken trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Sağlık durumu hakkında açıklama yapan Uca, "Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim." ifadelerini kullandı.

Kaza sonrası sağlık durumuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Metin Ucu şu ifadeleri kullandı: Sevgili dostlarımız Bursa'da bir etkinlik için menajerim sevgili @kubrakb ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucu ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi'nde bir hafta boyunca tedavi altında olacağım...Pıhtıların eritilmesi ve tıkanıklığın giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza döneceğim.

METİN UCA KİMDİR?

Metin Uca 13 Kasım 1961 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Metin Uca kimya mühendisliği, jeoloji mühendisliği ve tiyatro eğitimleri almıştır.

Metin Uca 1987 yılında kazandığı Anadolu Ajansı sınavı ile muhabirlik yapmaya başladı. 1989 yılında TRT'ye katılan Uca ardından Kanal D, Show TV, ATV ve Star TV kanallarında muhabirlik ve programcılık yapmıştır.

Metin Uca, Star TV'de yayınlanmaya başlayan "Passaparola" isimli yarışma programıyla büyük bir üne kavuştu. 9 sene süren "Passaparola" 740. bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Tek kişilik gösterilere de çıkan Metin Uca aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Metin Uca'nın kaleme aldığı 3 kitap bulunmaktadır..

Metin Uca'nın kitapları

2004 - Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim

2006 - Yes Yerine Orrayt Demek Caiz midir Hocam?

2007 - Tüh

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz