Melisa Döngel: 'Kız Arkadaşım Sevgilimle Birlikte Oldu'

Bebek'te görüntülenen Döngel'e; "Sizin başınıza böyle bir olay geldi mi?" sorusu yöneltildi.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Oyuncu Melisa Döngel geçtiğimiz aylarda; "Arkadaşınızın sevgilisine âşık olur musunuz?" sorusuna; "Hoşuma giderse benim için fark etmez. Ben hoşlanırsam birlikte olurum" demişti. Sizin başınıza böyle bir olay geldi mi sorusuna ise, "Ben arkadaşımın sevgilisiyle birlikte olmadım ama bir kız arkadaşım, benim birlikte olduğum biriyle birlikte oldu. Ben daha sonra o kız arkadaşımı hayatımdan çıkardım" diye cevapladı.

Melisa Döngel, geçtiğimiz aylarda; "Arkadaşınızın sevgilisine âşık olur musunuz?" sorusuna; "Hoşuma giderse benim için fark etmez. Ben hoşlanırsam birlikte olurum" yanıtını vermişti. Bebek'te görüntülenen Döngel'e; "Sizin başınıza böyle bir olay geldi mi?" sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncu, bu soruya; "Ben arkadaşımın sevgilisiyle birlikte olmadım ama bir kız arkadaşım, benim birlikte olduğum biriyle birlikte oldu. Ben daha sonra o kız arkadaşımı hayatımdan çıkardım" şeklinde cevapladı.

Yeni projelerinden söz eden 24 yaşındaki Melisa Döngel; "Yeni bir proje için şan dersleri alıyorum." dedi.

"OYUNCULAR BÜYÜK ESTETİKLER YAPTIRMAMALI"

"Ben oyuncuların büyük estetikler yapmasına karşıyım" şeklinde konuşan ünlü oyuncu, "Çünkü mimikler gidiyor. O zaman da birçok şey inandırıcı olmuyor. Ufak botokslar yapmaya karşı değilim. Ben de geçmişte yaptırdım ama artık yaptırmıyorum" ifadelerini kullandı.

"ARKADAŞIM, SEVGİLİMLE BİRLİKTE OLDU"

Melisa Döngel'e, geçtiğimiz aylarda, "Arkadaşınızın sevgilisine âşık olur musunuz?" sorusuna verdiği, "Hoşuma giderse benim için fark etmez. Ben hoşlanırsam birlikte olurum" yanıtı hatırlatılarak yöneltilen; "Sizin başınıza böyle bir olay geldi mi?" sorusuna ise; "Ben arkadaşımın sevgilisiyle birlikte olmadım ama benim bir kız arkadaşım benim birlikte olduğum biriyle birlikte oldu. Ben daha sonra o kız arkadaşımı hayatımdan çıkardım" şeklinde cevap verdi.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz