Hülya Avşar'a Bomba Partner!

Saplantılı aşığı bakın kim olacak?

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Hülya Avşar, yıllar sonra sinemaya dönmeye karar verdi. Son dönemde YouTube'da yaptığı programla adından söz ettiren Avşar iddialara göre imkansız aşk konulu bir filmde rol alacak ve saplantılı bir gencin aşığı rolünde oynayacak. Hülya Avşar'ın partneri ise bakın kim olacak.

Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olan Hülya Avşar, açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor.

Bir dönem Yeşilçam'ın en çok aranan yüzü olan Avşar, uzun süredir oyunculuk kariyerine ara vermiş durumdaydı. En son 2021 yılında yayınlanan Masumiyet dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkan Hülya Avşar sinemaya dönmeye karar verdi.

Şimdilerde YouTube'da "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nde birbirinden ünlü konukları ağırlayan güzel oyuncunun imkansız aşk konulu bir filmde rol alacağı iddia edildi

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre; saplantılı bir gencin aşığı rolünde olacak Avşar'ın partneri ise en son Hande Erçel'le "Bambaşka Biri" dizisinde başrolde yer alan Burak Deniz.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan bu iddia üzerine kimileri yeni çifti çok yakıştırdı kimileri de çok alakasız buldu.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz