Ceylan Ertem'den 'Seks' Sorusuna Olay Yanıt!

Ceylan Ertem özel hayat sorusu karşısında önce ne diyeceğini bilemedi sonra verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı...

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Dillere pelesenk olan şarkıları, kendine has tarzı ve sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündem olan ünlü şarkıcı Ceylan Ertem bu defa Pınar Fidan ve Seda Yüz'ün YouTube programına konuk oldu. Hayatına dair soruları samimi bir şekilde yanıtlayan Ceylan Ertem özel hayat sorusu karşısında önce ne diyeceğini bilemedi sonra verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı...

Seslendirdiği şarkıları ve kendine has tarzı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ceylan Ertem açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündem oluyor.

Ünlü şarkıcı bu defa Pınar Fidan ve Seda Yüz'ün YouTube programına konuk oldu. Hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan Ceylan Ertem köy hayatını da anlattı.

ÖZEL HAYATI AÇIK AÇIK SORULDU

İstanbul'u terk edip köye yerleşen ünlü isme köyde özel hayatını nasıl yaşadığı soruldu. Ceylan Ertem'e, Seda Yüz "seksi ne yapıyorsun, nasıl hallediyorsun?" diye sorarken Pınar Fidan da "Düşünmemeye mi çalışıyorsun?" diye sordu.

'KÖYDE ADAM BİTİNCE...'

Ceylan Ertem bu sorular karşısında sessizliğini korudu. Ertem'e daha sonra çok taşınmasına dair bir soru yöneltildi ve ünlü şarkıcı "Köyde adam bitince başka köye taşınmam gerekiyor. 20 senede 19 ev değiştirmek zorunda kaldım" diyerek yanıt verdi.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz