12. Kez 'En Seksi Kadın' Seçildi!

12 kez en seksi kadın seçilen ünlü aktris: "Utanç vericiydi"

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Michelle Keegan 12 kez "en seksi kadın" seçilmenin nasıl bir duygu olduğunu anlattı.

Kariyerine ITV pembe dizisi Coronation Street'teki Rovers Return pub'ında çalışan barmaid Tina'yı canlandırarak başlayan 36 yaşındaki aktris, 2008'le 2014 arasında British Soap Awards ve Inside Soap Awards'ta bu ödülü birçok kez kazandı.

Tina karakterinin dizide oynadığı süre boyunca kürtaj, cinayet, taşıyıcı annelik ve yalancı şahitlikle alakalı ağır hikayelerde oynamasına rağmen bu ödül geldi.

Keegan, The Observer'a verdiği yeni bir röportajda şunları söyledi:

Utanç vericiydi. Çünkü pek çok ağır hikayenin içindeydim. Aylarca her gün ağlayacak gibi olduğum bir dönem vardı. Ve sonunda, aldığım ödül en seksi kadın olunca bu çok sinir bozucuydu.

Komik olan şu ki ben seksi değilim! Hiçbir zaman seksi olmadım! Arkadaşlarım bu duruma hep güldü. Bu kelimeyi söylediğimde bile utanıyorum.

Keegan bu ödül karşısında kendisini "asla rahat hissetmediğini" söyledi.

Aktris, seksi pozlar verdiği dergi çekimleriyle ilgili şunları söyledi:

Evet, baskı hissettim ve ben biraz insanları memnun etmeye çalışan biriyim, akışa göre hareket etmeye çalışıyorum. Ama içimde şöyle bir his vardı: 'Bunu gerçekten istemiyorum. İç çamaşırlarımla ön kapakta olmak istemiyorum'. Sonunda cesaretimi topladım ve bir hırka istedim.

2019'da The Independent'a verdiği bir röportajda Keegan, daha genel olarak medya deneyimiyle ilgili konuşmuştu.

Magazin haberlerindeki eleştirilerden erkeklere kıyasla "kadınların daha fazla etkilendiğini" söylemişti.

Evlenir evlenmez 'Ne zaman çocuk yapacaksınız?' deniyor. Benim kocama [reality yıldızı Mark Wright] bu soru hiç sorulmuyor.

Öncelikle bunun gerçekten müdaheleci olduğunu düşünüyorum ve eskiden bu soruya her zaman cevap verirdim ama sonra kendi kendime düşündüm, neden bu soruya cevap vermem gerekiyor? Bu kimseyi ilgilendirmez.

Sanırım şimdi bile bu tür şeylerle nasıl başa çıkacağımı öğreniyorum. Eskiden gevezelik edip dururdum, oysa artık 'Bu tür sorulara cevap vermek istemiyorum, bu kişisel bir durum' diyorum.

Our Girl ve Brassic'de de rol alan Keegan'ı, yeni Harlan Coben draması Fool Me Once'da izleyebilirsiniz.
 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz