Tutuklanan Nihal Candan Evliymiş!

Nihal Candan'ın örgüt yöneticisi Onur Apaydın'la sevgili olduğu iddia edilmişti. Meğer Nihal Candan 4 ay önce evlenmiş.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

"Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama" suçlarından tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Nihal Candan'ın örgüt yöneticisi Onur Apaydın'la sevgili olduğu iddia edilmişti. Meğer Nihal Candan 4 ay önce evlenmiş.

Dilan Polat ve Engin Polat olayları sonrasında gündemin en çok konuşulan iki ismi Bahar ve Nihal Candan kardeşler olmuştu. İkili geçtiğimiz günlerde tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne gönderildi.

Cezaevinde yemekleri beğenmeyen ve sayıma çıkmak istemeyen Candan kardeşlerden Nihal Candan hakkında Show Haber'de bomba bir iddia gündeme geldi. Nihal Candan'ın örgüt yöneticilerinden Onur Apaydın'la sevgili olduğu iddia edilmişti. Fakat Nihal Candan 4 ay önce evlenmiş.

SOYADI ARTIK ÇİÇEK OLMUŞ 

İddiaya göre Nihal Candan 4 ay önce evlendi ama evliliğine dair tek bir paylaşım yapmadı. 28 Temmuz'da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile evlenen Nihal Candan'ın nikah görüntüleri de ortaya çıktı.

Çiftin nikah şahidi ise Candan kardeşlerin anne ve babası oldu.

KOCASI ORTADA YOK! 

Mehmet Faruk Çiçek de gözaltı sürecinde evdeydi ve işlemlerden sonra serbest bırakıldı. Çiçek karısını bu süreçte yalnız bıraktı ve hiçbir anda yanında bulunmadı ve sessizliğe gömüldü.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz