Prof. Dr. Gökçen Orhan Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Orhan, Ataşehir Mimar Sinan Camii'ndeki cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Üsküdar'da görev yaptığı Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki odasında ölü bulunan Prof. Dr. Gökçen Orhan (56) Ataşehir Mimar Sinan Camii'ndeki cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan 56 yaşındaki Prof. Dr. Gökçen Orhan önceki gün sabah hastalarını muayene ettikten sonra haber alınamadı.

Odasına giren meslektaşları, Orhan’ı hareketsiz halde buldu. Yoğun bakım servisine kaldırılan Gökçen Orhan’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

ÖLÜM HABERİNİ BAKAN KOCA DUYURMUŞTU

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Dr. Siyami Ersek Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanlarından Prof. Dr. Gökçen Orhan hocamızı, görevli olduğu hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun" demişti.

Orhan'ın cenazesi savcılık incelemesinin ardından hastanenin morguna götürüldü. Orhan için Ataşehir Mimar Sinan Camiinde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Orhan'ın aile yakınlarının yanı sıra iş arkadaşları, hastaları, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ile tiyatro sanatçısı Zihni Göktay da katıldı.

Cenazeye gelen bazı meslektaşları gözyaşlarına hakim olamadı. Orhan’ın cenazesi törenin ardından defnedilmek üzere Ihlamurkuyu Mezarlığı’na götürüldü.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz