Pes Artık! Bir Kadın Halk Otobüsünde Ağda Yaptı!

"Beğenmiyorsan taksiye bin"

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Halk otobüsünde yolculuk yaptığı sırada ismi açıklanmayan bir kadın bir anda ağda bezlerini çıkartarak bacaklarındaki istenmeyen tüyleri almaya başladı. Diğer yolcuların bazıları durumu şaşkın gözlerle izlerken bazıları ise tepki gösterdi. Kadın bakım rutiniyle alakalı olarak sorun yaşayan yolcuların taksiye binmelerini söyleyerek eleştiri oklarının hedefi oldu.

Kolombiya'nın Bogota kentinde çekilen bir görüntüde bir kadın yolculuk sırasında bacaklarına ağda yapmaya karar vererek yolcuları şaşkına çevirdi. Bir yolcu tarafından kaydedilerek sosyal medyadan paylaşılan görüntüler 1 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Görüntülerde ismi açıklanmayan kadın kaval kemiğinin bulunduğu bölüme ağda bantlarını yapıştırarak eğlenceli bir şekilde telefonla konuşmaya devam etti.

TEPKİ GÖSTERDİ

Otobüste bulunan bir kadın yolcu ağda yapan kadına, "Ne kadar iğrenç bir durum" diyerek tepki gösterdi. Ağda yapan kadın ise, "Beğenmiyorsan taksiye bin" yanıtını verdi. Görüntüler sosyal medyanın tepkisine neden oldu.

Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Tüyleri almak için ağda şeritleri kullanmak iğrenç değil ve kimseyi rahatsız etmiyor ya da kişisel alanlarını işgal etmiyor. 'Normal' insanların çoğunun ter kokusu ve vücut kokusu daha rahatsız edici." yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Hayat, birinin bacağına ağda yapıp yapmadığını dert etmek için çok kısa." yorumunu yaptı.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz