Korkunç Olay! 'Omuz Attın' Tartışması Ölümle Bitti!

Korkunç olayı sevgilisi anlattı; 'Saçımdan tutup sürüklediler, kimse durduramadı'

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Markette omuz omuza çarpışan tarafların tartışması büyüdü, Semih Kenan Köse (30) Sercan Bavkır ve 2 kardeşi tarafından öldürülürken Köse'nin sevgilisi Sibel Kabadayı hastanelik oldu. İzmir'de dün geçen olayda iddiaya göre kick boksçu Serkan Bavkır bıçakla Köse'yi ve sevgilisi Kabadayı'yı yaraladı, Köse kurtulamadı. Korkunç anları anlatan Kabadayı, "Kenan'ın beyaz gömleği kırmızıya büründü. Üzerimdeki kıyafeti çıkarıp, tampon yapmaya çalıştım. Başını kucağıma aldım. Kan bir türlü durmadı" dedi.

Dün akşam saatlerinde İzmir'in Urla ilçesindeki bir markette yaşanan 'omuz atma' tartışması Semih Kenan Köse'nin hayatına mâl oldu. Kick boksçu Sercan Bavkır'ın kardeşlerinin de kavgaya karışması üzerine Köse, eline geçirdiği içki şişesini kırıp Bavkır'a hamle yaptı ancak bu sırada kalbine isabet eden tek bıçak darbesiyle öldürüldü. Sevgilisi Sibel Kabadayı'nın anlattıkları hem dehşete düşürdü hem de yürekleri sızlattı.

Olay, dün saat 19.30 sıralarında Ahmet Besim Uysal Caddesi Altıntaş Mahallesi'ndeki bir markette meydana geldi. Urla'da emlakçılık yapan ve inşaat şirketi olan kick boksçu Sercan Bavkır, alışveriş yaptığı sırada yanından geçen müteahhit Semih Kenan Köse ile omuz omuza çarpıştı. İkili arasında başlayan 'omuz attın' tartışması, yumruklu kavgaya dönüştü. İddiaya göre; kavgaya Sercan Bavkır'ın yanındaki 2 kardeşi de karıştı.

Bu sırada eline geçirdiği içki şişesini kıran Köse, Sercan Bavkır'ın üzerine doğru hamle yaptı. Bunun üzerine Sercan Bavkır, yanındaki bıçakla Köse'yi ve yanındaki sevgilisi Sibel Kabadayı'yı göğsünden yaraladı. Urla Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Köse hayatını kaybetti, Kabadayı ise tedavisinin ardından taburcu edildi. Sercan Bavkır ile kardeşleri Serkan Bavkır ve Taylan Bavkır, polis ekiplerine teslim oldu. Polisteki işlemlerin ardından 3 kardeş, tutuklandı.

"ÜÇÜ BİRDEN KENAN'A VURMAYA BAŞLADI"

Pilates eğitmeni Sibel Kabadayı da yaşadığı korku dolu anları anlattı:

"O gün, çok güzel bir gün geçirdik. Tekne ile denizde gezdik. Alışveriş yapmak için mağazaya girdik. Kenan içeri girince çalışanlara 'Kolay gelsin' dedi. Üç kişiyle yan yana geldik. Bize ters ters baktılar. Bu kişiler, 'Ne kolay gelsin' dediler. Birden kavgaya tutuştular. Ayırmak için araya girdim. Üçü birden Kenan'a vurmaya başladı. Kendimizi savunmak için elimize aldığımız alkol şişelerini kırdık. Kimse onları durduramadı. Beni saçımdan tutup, yerlerde sürüklediler. Kenan'ın beyaz gömleği kırmızıya büründü. Üzerimdeki kıyafeti çıkarıp, tampon yapmaya çalıştım. Başını kucağıma aldım. Kan bir türlü durmadı. Kalbine isabet eden tek bıçak darbesiyle öldürüldü. Kucağımda son nefesini verdi. Beni de aynı kişi, göğsümden bıçakladı."

"GELECEK PLANLARIMIZ VARDI"

Köse ile 6 aydır sevgili olduklarını, Ankara'nın Pursaklar ilçesi Saray Mahallesi'nde yaşadıklarını belirten Kabadayı, "Ancak Semih, Urla'da şantiye işi alıp, burada bir ev tuttu. 11 gündür ben de onunla aynı evde kalıyordum. Birlikte olduğumuz 6 ay içinde çok güzel günler yaşadık. Olay olmadan önce çok mutluyduk. Güldük, eğlendik, birlikte şarkılar söyledik. Olay günü de çok güzel ve mutlu bir gün geçirmiştik. Gelecek planlarımız vardı. Hepsi, o gün bitti. Sevdiğim insan toprağa girdi " dedi.

Öte yandan Köse'nin Ankara'nın Pursaklar ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz