Kendisini Eleştiren Gazeteciye Teoman'dan Büyük Ayıp!

"Çirkinsin, kale almıyorum"

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Ünlü rock şarkıcısı Teoman, iniş çıkışlı müzik hayatına devam ederken, verdiği konserde kendisini izleyen gazeteci Eda Solmaz kendisine performansının kötü olduğunu söyleyince aldığı cevabı paylaştı. Teoman'ın eleştiriye verdiği cevap ise çok şaşırttı.

Gençleri olduğu kadar tüm rockseverleri peşinden koşturan Teoman, şarkıcılığı bıraktım, bırakıyorum, geri dönüyorum derken sahnelerden kopamadı. Konserlerine devam eden Teoman'ı yıllar sonra izlemeye giden gazeteci Eda Solmaz, kendisine performansının kötü olduğunu söyleyince aldığı cevabı paylaştı. Ünlü rokçının verdiği cevap ise herkesi çok şaşırttı. 

Onedio'nun haberine göre, bir dönem müziği bırakan, ardından geri dönen, sonra tekrar bırakan ama bir türlü kopamayan Teoman; hem albüm yapmaya hem de sahne almaya devam ediyor.

Yaptığı açıklamalarla herkesi güldüren, kimi zaman sempatimizi kazanan Teoman'ın derbeder fotoğraflarını da sosyal medyada espri malzemesi olarak kullanılmaya devam ediliyor. 

O da bu tarz malzemeler vermekten hiç çekinmiyor. 'Çocuklara başlık çıksın' diyerek açıklamalarını da bilerek abarttığını söylemişti hatırlarsanız.

Yine de kendisi bir şarkıcı ve sahne alıyor. Uzun süre üstüne Teoman konserine giden ve müzik üzerine çalışan bir gazeteci olan Eda Solmaz da bu konu hakkında Twitter (X)'da yaptığı yorumla şaşırttı. 

Beş yıl sonra Teoman konserine gittiğini söyleyen Eda Solmaz, Teoman'a sahneden sonra eleştirilerini ilettiğinde "çirkinsin, kale almıyorum" cevabını aldığını söyledi.

Teoman'ın Eda Solmaz'a verdiği bu cevap oldukça ayıp tabii ki! Kimileri sahneden inip böyle bir eleştiriyi sormadığı halde aldığı için tepki vermesini haklı bulsa da, kimileri bu tavrın Teoman'a hiç yakışmadığını ve saçmalık olduğunu söyledi.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz