Ali Koç ve Aziz Yıldırım Canlı Yayında Karşı Karşıya Geldi!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı canlı yayına çıkma teklifine başkan adayı Aziz Yıldırım'dan olumlu yanıt gelmişti.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Fenerbahçe'de pazar günü yapılacak başkanlık seçimi öncesi Ali Koç, kongrede konuşma yapmış ve "Bir de konuşmayı basına vermişler. Yoksunuz burada. Sayın Başkan çok geç değil. Saat 5'e geliyor. Akşam istediğiniz yerde TV'ye çıkalım." demişti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı canlı yayına çıkma teklifine başkan adayı Aziz Yıldırım'dan olumlu yanıt gelmişti.

ALİ KOÇ VE AZİZ YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

"GEÇMİŞİ BIRAKALIM"
Aziz Yıldırım: Ali Koç bir konuşma yapmış, ben dinlemedim. Enteresan bir çağrı yapmış. Anti-Fener lobisinden dolayı Fenerbahçe başarılı olamıyor. Beraber mücadele edelim demiş. Bu isteği doğrultusunda Ali Bey ile konuşmak istedim. Ben bunu söyledim, sen bunu söyledin geçti. Geçmişi bırakalım, bahsetmeyeceğim demiş. Biz de bahsetmeyeceğiz. Kapattık.

 Ali Koç: Ben daha tamam demedim.
 

"GEÇMİŞİ KONUŞMAYALIM DEMEDİM"
Ali Koç: Güçbirliği yapalım dedim, geçmişi konuşmayalım demedim.

 Aziz Yıldırım: Sen bu akşam konuşmanda dedin. Bunun için konuşacağım dedim. Siz güldünüz konuşmanızda. Geçmişi kapattık. Pazartesi ben seçilirsem veya Aziz Bey seçilirse Anti-Fener lobisine beraber mücadele edelim. Beraber nasıl mücadele edeceğiz oradan başlayalım.
 

"TELEFONU AÇTIM, SİZ ÇIKTINIZ"
Ali Koç: Öncelikle teşekkür ederiz. Başkan beni aradı. Tanımadığım numarayı açmam. Eve geldim, telefonu açtım, 8 gibiydi, siz çıktınız. Sayın Başkan 'kabul edelim, ulusal kanala çıkalım' dedi.

Aziz Yıldırım: Mesaj da attım.

Ali Koç: Ben FBTV'yi istemiştim. Birkaç kişiyi aradık, moderatörsüz olmaz dediler. Burada karar kılındı. Geç çıkmamızın sebebi benden kaynaklı. Nikah şahitliğimiz vardı. Yurt dışından Fenerbahçelilerin gezintisi vardı. O yüzden geç kaldık.

"SÖYLENMİŞ LAFLAR İDDİAAR VAR"
Ali Koç: Benim için memnuniyet verici. Sayın Başkan'ın kapanış konuşmamla ilgili söylediklerini tamamlayın. Pazartesi sabahı bir ve bütün Fenerbahçe'ye ihtiyacımız var. 20 yıldır Aziz Bey, 6 yıl ben bu iki kişi arasındaki kırgınlık kızgınlık vs vs. bu camianın birleşmesine engel oluyor. Bir adım öteye gidiyor. Biz Fenerbahçe'yi çıtır ediyoruz görüş ayrılıklarından. Ben uzun zamandır bunu istiyordum. Tüm Fenerbahçelilerin pazartesi birleşmesi lazım. Babamdan da örnek verdim. Neye karşı güç birliği? Sen söyle kim Fenerbahçe'nin önünü kesiyor diyor ya, en çok sizin döneminizde, benim dönemimde de futbol mantığıyla açıklanamayacak şeyler yaşadık. Kurşunlama, 7 senede 3 şampiyonuluğu kaybetme ve bu sene. Camia bir bütün olmadığı için Fenerbahçe'nin caydırıcılık gücü çok azaldı. Sayın Aziz Yıldırım, siz iyi temsil edemiyorsunuz beceremiyorsunuz düşüncesinde. Yarın bir seçim yapacağız Allah'ın izniyle. Akşam 6-7 gibi sonuçlar belli olur. Pazartesi sabahı ya Aziz Yıldırım ya şahsım başkan olacak. Ben başkan olursam Aziz Yıldırım istiyorsa destek olmak amenna. Bizim yapabileceğimiz bir şey varsa ben geçmişi kapatırım. İki tarafın da ciddi söylemleri oldu. 6 yıl yöneticiydim Aziz Bey ile, sonra bir yere kadar, sonra koptuk. Biz aramızda güven müessesesini inşa etmemiz lazım. Söylenmiş laflar, iddialar var. Ailemize kadar uzanan hatta. Benim görüşme isteğim, Sayın Başkan'ın söylemleri. Birbirimize ne düşünüyorsak söyleyelim. Seçim arifesindeyiz, camia bilgilensin.
 

"BANA BİR ŞEY GELMEDİ"
Aziz Yıldırım: Aliciğim 6 senedir iyi olan bir şey yok ki? Benim de son 4 senem kötü. Amatörlerin kurucusu benim, ben kaldırdım. Galatasaray 13-0 kadınlarda şampiyondu. 1988'de ben geldim kadın branşları kurduk. Bir tek futbol sıkıntılı. 'Erkek Basketbol takımını bana ver. Ben yöneteyim, ben karşılayayım' dedim. Ben erkek basketteki başarılarda tebrik ettim, teşekkür ettim.

 Ali Koç: Bana bir şey gelmedi. Ben seçildikten sonra sizi bir daha görmedim.

 Aziz Yıldırım: O zaman sizin iletişimcilerde sıkıntı var. Beni görmemen önemli değil. Ben mesaj verdim orada.
 

"DIŞARISI KURTLAR VADİSİ GİBİ"
Ali Koç: Ne oldu da son dakika bugün buluşalım dediniz? Dışarısı Kurtlar Vadisi gibi.

Aziz Yıldırım: Onları hallederiz. Ben senin bugün yaptığın çağrıdan dolayı geldim.

 Ali Koç: Ben 6 senedir yapıyorum.

 Aziz Yıldırım: Hiç böyle yapmadın. Bana göster ben özür dileyeceğim.
 

"DURSUN BEY'E KARŞI HER ŞEYİ KULLANABİLİRSİNİZ"
Ali Koç: Başkan Aziz Yıldırım ile başkan olmayan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye bakış açısı arasında fark var.

 Aziz Yıldırım: 6 senede bir defa doğum günü kutladım, onu söylüyorsun. Tesadüf. Bir organizasyon yoktu, birdenbire kalabalık oldu ve eğlendik.

Ali Koç: Fenerbahçe'nin ta kendisi olarak kendini gören bir kişinin, Fenerbahçe duruşuna ne verirsiniz?

 Aziz Yıldırım: 10 üstünden 10. Galatasaray Başkanı size salladı, sinek ikili dedim. Bu ikiliyi kullanmak kolay değil Ali.

 Ali Koç: Dursun Bey'e karşı her şeyi kullanabilirsiniz.
 

"BARIŞIYOR MUYUZ"
Aziz Yıldırım: Nihat Özdemir'e de sordum neden 28'i vermediğini. Yazılan mektubu görsen sen de vermezsin dedi.

 Ali Koç: Biz sadece Fenerbahçe için bir şey istemiyoruz ki. Bu tarihten önce kim aldıysa vermek zorundasınız.

 Aziz Yıldırım: Gönderdiğin mektupları açarız. Barışıyoruz ya bugün.

 Ali Koç: Barışıyor muyuz?

 Aziz Yıldırım: Sen istedin ya bugün.

 Ali Koç: Ben hep bu çağrıda bulundum.
 

"GÜZEL GÜNLERİMİZ GEÇTİ"
Ali Koç: Genel kurullarda tezahürat yapılmasın diyorsunuz.

 Aziz Yıldırım: Genel kurulda kastım, bir konuşma yapılıyorsa onu yuhalamak veya bir hareket yapmak yanlış dedim. Bizim genel kurulda sana da bağırıyorlar, ona da bağırıyorlar.

 Ali Koç: Sizin yönetiminizdeyken 6 sene geçirdik. Güzel günlerimiz de geçti, çok badire de atlattık.

 Aziz Yıldırım: 3 Temmuz hariç iyiydik.
 

"HATALARINI LÜTFEN GÖR"
Aziz Yıldırım: Ali hatalarını lütfen gör. 20 sene hizmet ettim. 1 sene hapis yatmışım, gık dememişim. Yatmışım. Benimle kimler pazarlığa geldi, yanaşmadım. 3-4 aylık çocuğumla Cannes'a gittim, Yargıtay bana 6 yıl 3 ay hapis cezası kesti. Gitme dediler, Türkiye'ye gitmek için özel uçak tuttum.

 Ali Koç: Tüm Türkiye takdir etti.

 Aziz Yıldırım: Etti ama Acar telefon etti, ben uçağa bindim dedim, geldim. 6 ay beni yakalayıp içeri atabilirdiler, yeniden yargılama çıktı.

 Ali Koç: Çok badireler atlattık.

 Aziz Yıldırım: Çok. Bu badireleri atlatırken...

 Ali Koç: En kötüsünü siz atlattınız.

 Aziz Yıldırım: Bu mahkemeler devam etti. 2018'de beraber hareket edelim dedim, şu mahkemeleri halledelim dedim.

 Ali Koç: Tutarsızlıklar yaşıyorsunuz. Ben kabul ederdim. 1 gün içinde zikzak yaşıyorsunuz.
 

"BEN NİYE ADAY OLDUM"
Ali Koç: Son 10 yılda, son 5 yılda Fenerbahçe tabloda hep üstte, bir tek Fenerbahçe'nin şampiyonluğu yok.

 Aziz Yıldırım: Anti-Fenerbahçe'ye karşı mücadele dedin diye geldim.

 Ali Koç: Ben niye Fenerbahçe başkanlığına aday oldum?

 Aziz Yıldırım: Söyle hatırlayayım.

 Ali Koç: Ömer Temelli'nin evindeydim. Cumartesi günü oldu. Mahmut Bey, seni zorla yazacağız listeye dedi. O zaman akıllı telefonlar yok. Hayatımın en uzun nokia mesajını çektim. Fenerbahçe'ye hizmet edebileceksem nazı olmaz, derhal gelirim dedim. Siz beni çağırdınız, 2015'te. Tekrar yargılama kararı çıktığı zaman 2014'tü. Sonra ben Londra'ya gidiyordum, bir indik mesaj yağıyor başardık diye. Yeniden yargılama çıktı. Eve varana kadar bütün o heyecan mutluluk bitiverdi. Çünkü, siz 1907'ye kızmışsınız, Adalete Fener Yak yapmıştık. Can'a ağır hakaretler etmişsiniz. Bir teşekkür metni yayınlamış 1907.

 Aziz Yıldırım: Bizim üzerimizden niye yayınlamıyorlar? Bir bilginiz olsun niye demiyorlar.

 Ali Koç: 1907 büyük bir kampanya yapmış. Kapı kapı dolaştık. 650 bin imza topladık. Siz de desteklediniz. Yeniden yargılama çıktı. 1907 de bana sormadan, sormalarına gerek yok, Adalete Fener Yak'a teşekkür yayınlamış. Siz de kızmışsınız hakaretler küfürler.
 

"KURDA KUŞA BIRAKMAYALIM DEDİNİZ"
Ali Koç: O zaman başkanımız kızmış, ben arkadaşlara olabilir, kızabilir, hepimiz stres altındayız dedim. Şeker hastaları kızabilir, eniştem de öyleydi. 2015'e kadar ben seçimden 1 haftaya önceye kadar, Aziz Yıldırım'ı 2 defa gördüm. Biri cenazeydi. Biri de Selçuk Şahin'in düğünündeydi. Arıza olduğunu anladım, 2 ayrı masaya koydular bizi.

 Aziz Yıldırım: Alicim Selçuk'u çağırıp Ali Bey'i o masaya koy demedim.

 Ali Koç: Sonra siz beni çağırdınız, kurda kuşa bırakmayalım dediniz. 2015'te.

 Aziz Yıldırım: Ülker Arena'da benden sonra Ali Koç başkan olacak dedim.

 Ali Koç: Beni çağırdınız, niye olamayacağımı söyledim. Bizler hazırız dedim. Birkaç aya dava bitecek dediniz, 10 sene sürdü. Ben niye katılamayacağımı anlattım. Cuma akşamı, cumartesi seçim var. Cuma akşamı Ömer Temelli bana mesaj yolladı, yarın gazetecilere 2 laf et, Aziz Bey davet etti, şirket falan açıkla dedi. Ben de niye gazetecilere açıklayayım, kongrede açıklarım dedim. Geldik salona, konuşmalar başlamış, adımı yazdıramamıştım. Telefon ettiler sizin masadan, çık 2 laf et dedik.

 Aziz Yıldırım: Ben arar sana söylerim.

 Ali Koç: Ömer dedim nasıl konuşacağız, yazılmadık dedim. Tamam dedik. Çıktım konuştum. Ben o gün sizlerden gelen talep üzerine...

 Aziz Yıldırım: Benden değil, olsa söylerim Ali. Ben seni veliaht ilan ettim. Öyle bir şey olsa çık ilan et derim.

 Ali Koç: Veliaht ilan ettiğiniz adama ne yaptığınız anlatacağım. Ben çıktım konuştum, çok da güzel konuşma yaptım. Elimizi taşın altına sokacağız dedim, kafamda tarih yok. Masadan indik gittik, siz seçildiniz.
 

"ÇOK TATSIZ BİR TOPLANTI OLDU"
Ali Koç: Aziz Bey rahat seçildi. Biz ağustos gibi size gelecektik Burhan Karaçam ile bir desteğimiz olabilir mi diye. Şampiyonlar Ligi'nden elendik, kulübü atmosferi bilirim o durumda. Eylül ayında geldim. Çok tatsız bir toplantı oldu.

 Aziz Yıldırım: Neden oldu söyle?

 Ali Koç: Havadan sudan konuşuyorduk.

 Aziz Yıldırım: Burhan Bey kulüp iflas etti dedi.

 Ali Koç: Siz şiddetlendiniz.

 Aziz Yıldırım: Nedenini söyle. Nedeni şu, Burhan Karaçam başladı bana Aziz demeye.

 Ali Koç: Siz de bana iş insanı Ali Koç diyorsunuz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç demiyorsunuz.

 Aziz Yıldırım: Ben savcının peşindeydim, imzalasın diye, memlekete gidiyor. 1-2 gün önce geldiniz. Simla Hanım'ı gördüm, ne dedim, Ali Bey'e söyle uzak duruyor gelsin mala sahip çıksın dedim, sor.

 Ali Koç: Siz çok öfkelendiniz. Siz seçim öncesi farklısınız, seçim sonrası farklısınız.

 Aziz Yıldırım: Hatırlamıyorum. Ben daha ölmedim dedim.

 Ali Koç: Geçmişte de size Aziz derdi. Size çok az insan Aziz derdi. Acar Ağabey derdi.

 Ali Koç: Siz çok sert ve bana göre yakışıksız bir çıkıştı. Ben sizle aynı gemide değilim dediniz. Bir gün veliaht gösterirsiniz işinize geliyorsa, yarın öbür gün en büyük düşman ilan edersiniz. Niye böyle anlatıyorum, karşımdaki insanın bir dediği bir dediğiyle tutsun isterim.

 Aziz Yıldırım: Benim tutar.

 Ali Koç: Sizin hiç tutmuyor.
 

"EMEKLİ OLMADINIZ, SEÇİM KAYBETTİNİZ"
Aziz Yıldırım: Ben uzak durdum. Ali Şen Başkan Fenerbahçe şampiyon dediklerinde başkan oldum. Ali Bey yanımıza geldiğinde, 3-5 ay rahatsızlık duyardık. Nedeni şu, biz yönetimiz biz karar vereceğiz yapacağız. Ali Şen Bey tezcanlı, hemen fikir söylüyor. Rahatsız olduk. Sizin rahatlık duymanız lazım gelmedik diye. Benden rahatsız olma diye gelmedim ben, bu kadar basit.

 Ali Koç: Hiç inandırıcı bulmuyorum.

 Aziz Yıldırım: Ben geleyim rahat mısın değilim gör olayları.

 Ali Koç: Niye olay olması gerekiyor.

 Aziz Yıldırım: Sen emekli ol git stadyuma aynı şeyler olacak.

 Ali Koç: Siz emekli olmadınız, seçim kaybettiniz. Her zaman Fenerbahçe'nin içinde olacak, 20 sene başkanlık yaptınız.

 Aziz Yıldırım: Bitti kardeşim onlar, benim Fenerbahçe'ye gelip bir şey olma şansım yok.

 Ali Koç: Benim uğruna çok şey yapacağım Aziz Yıldırım, benim tanımadığım bir Aziz Yıldırım oldu 6 senede. Değil destek köstek oldunuz.
 

"NİYE SALLIYORSUNUZ"
Aziz Yıldırım: Şampiyon olsan niye gelmiyorsun desen haklısın. Başarı yok gelsem sıkıntı olacak.

 Ali Koç: Dışarıdan niye sallıyorsunuz?

 Aziz Yıldırım: Ben doğruyu söylesem çok tepki alırsın.

 Ali Koç: Hulusi Bey çok tenkit ediyordu, listemizde.

 Aziz Yıldırım: Yol gösteriyorduk, şunu al bunu al sen Ali Koç'sun dedim. Bundan sonra kongrelere gelirim, rahat ol.

 Ali Koç: Samimiyetinizi sorgulama sebebim yaşanmışlıklar. Ben istemez miyim Aziz Yıldırım'ın dertleşmeye, yardımlaşmaya gelsin. Nihat Özdemir 2011'den beri şike yapılmıyor dedi. Niye dedi?

 Aziz Yıldırım: Hata yapmıştır.

 Ali Koç: Nihat Özdemir, 3 Temmuz'da ilk istifa edendi

 Aziz Yıldırım: Benim dostluğum varsa satmam. Yanlış yapmıştır.

 Ali Koç: Söz konusu Fenerbahçe'yse dostumu tanımam. Ben öyle Fenerbahçeliyim.

 Aziz Yıldırım: Deme öyle deme.

 Ali Koç: Size söylendi o. Trabzon'da linç edildik, bizi haksız buldunuz.

 Aziz Yıldırım: Trabzon'da çocuk meşaleyi aldı, maçı bitirmesi lazımdı dedim. Ali Koç 2 Nisan'da kongreyi topladı. Ben size ondan önce yazı yazdım, kamuoyuna.

 Ali Koç: Hariçten mesaj yollayınca bana mı yolluyorsunuz.

 

"LİGDEN ÇEKİLİYORUZ DEDİNİZ"
Aziz Yıldırım: Yanlış yapıyorsunuz yapmayın dedim. A takımla gidin Galatasaray'ı yenin dedik. Maddi bilmemne yöneticileri topladığınızda konuyu açmışsınız, hisseleri satmak almak konuları. Ligden çekiliyoruz dediniz.

 Ali Koç: Demedik, nerede dedik.

 Aziz Yıldırım: Dediniz TV'de.

 Ali Koç: Ligden çekilme dahil tüm seçenekleri değerlendirmek üzere kongre üyelerini çağırıyoruz dedik. Ligden çekiliyoruz demek mi bu.

 Ali Koç: Eski yöneticiler, istisnasız herkes çekilmeye karşıydı. Ben yapamayacağım şeyi söylemem. Anı kurtarmak için bir şey söyleyip sonra geri çekilmem.

 Aziz Yıldırım: Bunu hayatımda yapmadım.

 Ali Koç: Yaptınız.
 

"AÇIKTAN PARA VERMİŞLER DİYORSUNUZ"
Ali Koç: Açıktan para vermişler diyorsunuz.

 Aziz Yıldırım: Ben demedim, Mahmut dedi. Benim ağzımdan çıkan görüntü. Ben 12 milyon mu demişim. Siz 10.5'a aldık diye açıklama yaptınız.

 Aziz Yıldırım: Ali Bey 12 falan demedim, siz 10.5 açıklamışsınız. Ben öyle bir açıklama yapmadım.

 Ali Koç: Baronlar kim?

 Aziz Yıldırım: Londra'daki FETÖ'cü baronlar.

 Ali Koç: Niye anlatmıyorsunuz, şimdi anlatın.

 Aziz Yıldırım: Anlatırsam altında kalırız.

 Ali Koç: Koçspor, Koç İdmanyurdu.
 

"KİM SOKUYOR BUNLARI AKLINIZA"
Ali Koç: Fenerbahçe'nin ta kendisi Fenerbahçe için ne diyor.

 Aziz Yıldırım: Ne demişim bakalım.

 Ali Koç: Londra'daki baronlar kim?"

 Aziz Yıldırım: Ya seni ya beni destekleyecekler, seni destekliyorlar. Türkiye'yle işleri var senle benle değil.

 Ali Koç: Kim sokuyor bunları aklınıza.

 Aziz Yıldırım: Senin de tanıdığın insanlar anlatıyor bunları. Senin şahsınla ilgili değil. Ben olmasam seni desteklemeyecekler.

 Ali Koç: Siz bana Amerikan projesi, siyaset, FETÖ projesi dediniz.

 Aziz Yıldırım: Buradan Türkiye duysun, ben kumpas davasına gittim şikayetçi oldum, hakim savcı hepsi. Seninle ilgili 'Alacağım konuşalım' dediler. Şekip Mosturoğlu şahittir. 'Öyle bir şey yaparsanız şikayetçi olmam' dedim. Senle ilgili değil. Ben açtım şahsi olarak. Fenerbahçe değil.

 Ali Koç: Siz arada şeyi karıştırıyorsunuz.

 Aziz Yıldırım: Neyi?

 Ali Koç: 3 Temmuz'da siz olduğunuz için mi camia sahip çıktı?

 Aziz Yıldırım: Beni çağırdılar. Ben gittim, orada Ali Bey'i ifadeye çağıracağız dediler. Sakın ha dedim. Benim şikayet ettiğim davada seni de çağırıp ifadeni alacaklardı. Şekip ve Abdürrahim vardı avukat.

 Ali Koç: 103 gerçek kişi, 2018 öncesi beni CİMER'e şikayet etti.

 Aziz Yıldırım: Adım var mı?

 Ali Koç: Bir şey soruyorum, üstünüze alınmayın. 3 Temmuz'dan beni sorumlu tutuyor, tapemin çıkmadığını...

 Aziz Yıldırım: Sen futbolla ilgilenmiyordun ki....

 Ali Koç: 103 kişinin aynı ifadeleri.

 Aziz Yıldırım: 1 taneyi ver bana bulup araştırayım. Ben yapmadıysam beni niye suçluyorsunuz?

 Ali Koç: FETÖ imanız oldu. Ankara'da evrak dağıttınız hakkımda Amerikan projesi diye.

 Aziz Yıldırım: Şerefsizim öyle bir evrak yok.

"5-6 MİLYON İMAJ HAKKI VERECEKTİM"
Aziz Yıldırım: Bu işin içinde 20 senedir varım. Al 15 demedim, pazarlık yaptım. 18 istedi. 14 verdik. 3 yardımcısıyla 15'e anlaştık. Siz aşağısına anlaşabilirsiniz. 15 hoca ve ekibi, menajeri yok.

Ali Koç: Adam aptal mı diyorsunuz.

Aziz Yıldırım: İmaj hakkı verecektim, ayıracaktım. 15'in içinde olacaktı. 5-6 milyon imaj hakkı verecektim, vergiyi düşsün diye.

Ali Koç: Açıktan para verdi diyorsunuz. Bir yöneticiniz bir TV'ye çıkıyor. Açıktan para mı vermişler diyor, o menajeri biliyoruz diyor.

Aziz Yıldırım: Mourinho geldiği için mutlu musun? Yüzde 1 katkım varsa bana teşekkür etmen lazım.

Ali Koç: Ben size çok şeyden teşekkür ederim.

Aziz Yıldırım: 9'una kadar bizimle gidip alalım, paranın yarısını ben ödeyeyim dedim.

Ali Koç: Siz onu dediğinizde anlaştık dediniz.

Aziz Yıldırım: Beraber gitseydik verecektim. Kaydı dinle. Sözüm söz. Kendisiyle görüştüm, diğer aday dedi, telefonla aradı görüştüm dedi. Ben Roma'da otelde görüştüm. Ben dedim 3 adayız, daha o zaman çekilmemişti. Kim seçilirse seçilsin, kendisine sor, Fenerbahçe'nin sana ihtiyacı var, senin de Fenerbahçe'ye ihtiyacın var dedim. 2004'te onu istedim, Porto'dan gelmedi. Bizden hangisi kazanırsa kazansın Türkiye'ye gel, o da tamam dedi. Konuştuk, sohbet ettik. Branco, salı günü Mendes'ten randevu aldı dedi, gelecek görüşeceğiz dedi. Biz perşembe oradaydı.

Ali Koç: Sizden 2 gün önce görüştü Roma'da.

Aziz Yıldırım: Portekiz'de görüştüler, Mendes hastaydı. Her şey konuşuldu, 15'e anlaştık. Hazırladılar evrağı. Kendisi Bükreş'teymiş, dönecek onay verecekti. Siz devreye girdiniz.

Ali Koç: Biz öncesinde bitirmiştik.

Aziz Yıldırım: Siz İsmail Kartal'ın altını doldurup devam edecekmişsiniz, öyle demişsiniz.

 Ali Koç: Öyle bir şey demedim. Açıktan para verdik mi vermedik mi?

Aziz Yıldırım: Açıktan para verirsin anlaşırsın verirsin.

Ali Koç: Açıktan dediğiniz nedir?

Aziz Yıldırım: Verdi dediğin lafın gelişi. Bedava verebilir misin?

Ali Koç: İrfan Can'da ne oldu?

Aziz Yıldırım: Sizin önünüze kağıt koydular, Galatasaray 4.5 verdi, siz 11'e imza attınız.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz