Ali Koç'tan Eray Yazgan'a: 'Dayak Yiyeceksin'

Ali Koç ile Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan arasında tartışma çıktı.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Yüksek tansiyonlu geçen Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından gerginlik bitmedi. Fenerbahçe'nin 1-0'lık galibiyetiyle biten maçın ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ali Samiyen stadına geldi. Stadta kutlama yapan ekibin yanına giden Ali Koç ile Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan arasında tartışma çıktı. Ali Koç'un Yazgan'a parman salladığı görülen o anlar kameraya yansıdı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray zaferinin ardındanAli Samiyen Stadı'na geldi. Sarı-lacivertli kulübün Başkanı, oyuncularla beraber sahaya çıkarak galibiyeti kutladı. Stadyum yönetimi, tezahüratlar üzerine boş stadyumda müzik sesini açtı. Bazı Galatasaraylı idareciler sahaya girdi.

ALİ KOÇ, SELAHATTİN BAKİ'Yİ AZARLADI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, RAMS Park'ta maçın ardından çıkan olaylar sonrası Fenerbahçe Yönetcisi Selahattin Baki'yi çok sert bir şekilde uyardı.

Selahattin Baki, Ali Koç'a "Beni mi buldun başkanım." ifadelerini kullandı.

ALİ KOÇ'TAN ERAY YAZGAN'A : DAYAK YİYECEKSİN

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, çıkan gerilimde Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan'a "Buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin!" dedi. Kısa bir sürenin ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular içeriye girdi. Gerginlik de sona erdi.
 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz