Ünlü Sanatçı Charlie Colin Duşta Hayatını Kaybetti!

Rock grubu Train'in kurucu üyelerinden Charlie Colin, Brüksel'deki bir arkadaşının evinde duşta kayıp düşerek hayatını kaybetti.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

 'Drops of Jupiter' ve 'Hey, Soul Sister' gibi şarkılarıyla tanınan rock grubu Train'in  kurucu üyelerinden Charlie Colin, Brüksel'de bir arkadaşındayken duşta kayıp düşerek hayatını kaybetti. Müzisyenin ölüm haberini annesi duyurdu. 

TMZ'in haberine göre, Charlie Colin'in annesi müzisyenin Belçika'da bir konservatuarda ders verdiğini ve bir film yaptığını söyledi.

Colin, geçmişte verdiği bir röportajda kendisiyle ilgili, "İyi bir kayda göre dünyevi bir adamdım. Sonunda başarılı oldum. Birçok insan bana kendimle ilgili gerçeği söylüyor. Pek çok açıdan büyümedim. Bir yandan birçok arkadaşımdan daha tecrübeli ve dünyeviydim ama diğer yandan hiçbir zaman oraya çıkıp sorunu zor yoldan çözmek zorunda kalmadım çünkü her zaman aklımda olan bir şey vardı. Birdenbire 40 yaşındaydım ve tüm bu zaman geçip gitmişti. Aynaya baktım ve '40 yaşında bir çocuk gibiyim' dedim. Hayatla uğraşmak zorunda olan bir adam olmanın ne anlama geldiğini bilmiyorum" demişti.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz