Sezgin Polat, Nez Demir'e Saldırdı!

Sezgin Polat'ın Nez Demir'in üzerine yürüdüğü anlar dikkat çekti.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Dilan Polat'ın eski dostu ve bir dönem ortağı olan Nez Demir'in eski eniştesi bir süredir çeşitli iddialarla gündeme geliyor. Nez Demir bu iddialara yanıt olarak eski bir görüntüyü yayınladı. Görüntüde Sezgin Polat'ın Nez Demir'in üzerine yürüdüğü anlar dikkat çekti.

Nez Demir'in eski eniştesi Ömer Turgut, geçtiğimiz günlerde haber kanallarına çıkarak Nez Demir ve Dilan Polat'ın yalandan kavga ettiklerini iddia etmişti. Nez Demir ise eski eniştesi ve Dilan Polat'ın kayınbabası Sezgin Polat'ın geçmişte kavga ettikleri görüntüleri ifşa etti.

Geçtiğimiz günlerde Alp Kılınç'ı da ifşa eden Nez Demir, eski eniştesi Ömer Turgut'un o dönem Engin Polat'la uğraşmak için Dilan Polat'la ortak olduğu şirketi kendi üstüne almak istediğini açıkladı.

Nez Demir, bu söylediklerini Dilan Polat'ın kayınbabası Sezgin Polat ve eski eniştesi Ömer Turgut'un kavga ettiği anları paylaşarak destekledi. "Eski enişte şirkette usulsüzlük varsa neden üstüne almak istedin?" yazarak eski eniştesinin iddialarını yalanladı.

Demir'in paylaşımında Sezgin Polat'ın Nez Demir'in üzerine yürüdüğü anlar da dikkat çekti.


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz