Mansur Yavaş Yeniden Aday Olduğunu Açıkladı!

ABB Başkanı Mansur Yavaş, yaklaşık 4 ay sonra yapılacak seçimlerde de aday olmak için CHP Ankara il Başkanlığı'na başvurdu.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Yerel seçimler adım adım yaklaşırken önemli bir gelişme yaşandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yeniden aday olduğunu açıkladı. Seçimlerde aday olmak için CHP Ankara İl Başkanlığı'na başvuran Yavaş'ın, başvuru sonrası yaptığı açıklamada "Artık belediye meclisinde gördüklerimizi görmek istemiyoruz" şeklindeki ifadeleri dikkat çekti.

Türkiye, yerel seçim atmosferine girerken siyasi partiler de çalışmalarına devam ediyor. Son olarak ABB Başkanı Mansur Yavaş, yeniden aday olduğunu duyurdu. 

ABB Başkanı Mansur Yavaş, yaklaşık 4 ay sonra yapılacak seçimlerde de aday olmak için CHP Ankara il Başkanlığı'na başvurdu.

Başvurunun ardından kısa bir açıklama yapan Yavaş, şunları söyledi:

"Ankara halkından kazandığımızı yine Ankara halkına harcamak en büyük projemiz demiştik. Söz verdiğimiz gibi Ankara halkına hesap vereceğiz. Belediyecilikte devrim yaptığımız birçok uygulama var. Bunları da kamuoyuyla paylaşacağız. Bazılarıyla dünya çapında ödül de aldık.

Ankara'nın dürüst bir şekilde yönetilebileceğini bütün dünyaya gösterdik. Artık belediye meclisinde gördüklerimizi görmek istemiyoruz. Ankara halkından mecliste çok sayıda belediye başkanlığını bize vermelerini istiyoruz."

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz