Dilan Polat'ın Kayınvalidesi 1 TL'ye Ürün Satıyor!

Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat, bir liralık ürün satışını sosyal medya hesabından paylaştı.

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Sosyal medya fenomenleri engin ve Dilan Polat, çeşitli suçlardan dolayı tutuklandı. Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat, bir liralık ürün satışını sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat; kardeşleri, eşi ve eşinin ailesiyle birlikte çeşitli suçlardan yargılanıyor. Lüks yaşamından paylaşımları Polat'ın başını yaktı.

5 milyonu aşkın takipçisi bulunan fenomenin, altın tozlu kahve içmesi, günlük harcadığı miktar, akıllarda soru işareti oluşturdu.

SUÇLAR ORTAYA ÇIKTI

Ardından savcılık harekete geçti ve başlatılan soruşturma kapsamında arka planda dönen işler gün yüzüne çıktı. Kara para aklama, vergi kaçırma, silahlı suç örgütü kurma gibi suçlar, Polat ve Doğu Ailesi'ni parmaklıklar ardına gönderdi.

6 AYDIR CEZAEVİNDELER

Lüks otomobillere ise el konuldu ve ardından polis aracı olarak kullanılmaya başlandı. Yaklaşık 6 aydır cezaevinde olan ailenin akıbeti ise merak ediliyor.

1 TL'LİK ÜRÜN SATTI

Bu süreçte Engin Polat'ın annesi, gelini ile kız kardeşi de ürün satışlarına devam ediyor.

Geçimlerini sürdürmek için sık sık sosyal medyada ürün tanıtan anne Şükran Polat, yeni bir paylaşımda bulundu. Anne Polat'ın 1 TL'lik ürün satması sosyal medyanın gündemine oturdu.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz