Banu Parlak’ın İş Yeri Kurşunlandı!

"Başıma bir şey gelirse Polat çifti sorumludur" demişti…

  • | Son Güncelleme:
  • | Yeni Günaydın

Daha önce yaptığı açıklamada Dilan Polat ve Engin Polat yüzünden can güvenliğinin olmadığını söyleyen şarkıcı Banu Parlak'ın Bahçeşehir'deki iş yeri önceki akşam iki kez kurşunlandı.

Bahçeşehir 1. Kısım Doğa Parkı’nda bulunan güzellik merkezine gelen motosikletli iki kişi, Banu Parlak’ın iş yerine silahla ateş açtı. Camına 5 kurşun isabet eden güzellik merkezinde hasar oluştu.

Firma sahibi Banu Parlak iş yerine saat 02.00 ve 05.00 olmak üzere iki ayrı silahlı saldırı düzenlendiğini söyledi.

Emniyet ekipleri olay yerinde inceleme yaptı, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

“ÇOCUĞUN VAR YAPMA’ DİYEREK BENİ TEHDİT ETTİ”

Banu Parlak, saldırı sonrası Instagram hesabından yayınladığı videoda şunları söyledi:

“Olaydan önce Dilan Polat beni aradı, ‘Sıla’yı içeri aldılar, Engin’i ve beni de alacaklar bizim hakkımızda paylaşım yapma, çocuğun var yapma' diyerek beni tehdit etti. Bu olayın öncesi de var, Halil İbrahim K. isimli bir arkadaştan güzellik merkezi açmak için borç alıyorlar. Bu kişi parasını istediğinde de ‘Banu Parlak’ı vur paranı verelim’ diyorlar ama Halil İbrahim K. reddettiği için dizinden vuruyorlar. Önlem alınmadı ve son olarak dükkanım kurşunlandı. Sırada ne var? Ölmem mi gerekiyor? Tek başına çocuk bakan bir kadınım, korkuyorum. Bu insanların yakamdan düşmesini ve can güvenliğimin alınmasını istiyorum.”

“CAN GÜVENLİĞİM YOK”

Geçen günlerde de kara para aklama,  vergi kaçırma suçlamalarıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın tetikçi tutarak Banu Parlak’ı vurdurtmak istedikleri ileri sürülmüştü.

Banu Parlak şunları söylemişti:

“Dilan Polat ile ilk düşmanlığımız ben güzellik merkezi açtığımda başlamıştı. ‘Benim güzellik merkezim varken sen nasıl güzellik merkezi açarsın’ diye… Sonrasında olaylar kapandı. Ben kapandı sanmışım bunlar oturdukları semtte bir gencin parasını alarak borç adı altında bu parayı geri vermek için de Banu Parlak’ı vurmayı şart koşmuş, çocuk da yapmamış.”

“Daha sonra çocuğu içeri aldırıyorlar çocuk çıkınca çocuk çıkınca bacağından vuruluyor. Çocuk kendisi ‘Banu Parlak’ı vur dediler vurmadım. Bu sebepten dolayı paramı vermediler bir de üstüne beni çocuklarımın önünde Dilan Polat ve Engin Polat’ın selamı var diye vurdurdular’  diyor.”

“Ben tek başıma çocuk büyütüyor ayakta duruyorum. Bir anneye silah ile vurdurmak istemek ne demek. Benim artık can güvenliğim olmadığından dolayı başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır. Kamu oyununa duyurulur. Adalet gerekeni yapacaktır. Yasal süreçten hepinizi haberdar edeceğim…”


 

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz